♦ ♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Admin hírek
2016.02.13.
Kecskekakadu KLIKK
Amy


2016.02.13.
Macicukor
Ville

- Szóval mit csináltál?
– Kellett pár nap és jó sok magyarázkodás, de betanítottam őket, hogy az óvoda bejárata előtt ülve várják meg.
– És a személyzet engedte?
– Minden reggel lespricceltem a két kutyát azzal a gránit-textúrás sprayjel, és megmondtam nekik, hogy moccanás nélkül üljenek. Senki nem figyelt fel rájuk.
– És engedelmeskedtek? Egész nap?
– Csak fél nap, Sophie délben hazajön. És ígértem nekik egy kekszet.
– Mindennek ára van. – A Császár kivett egy fagyasztott csirkét.
– Szabad?
– Csak tessék. A Császár odadobta Mohamednek, aki egyetlen harapással lenyelte.
– Ez igen – mondta elismerően a Császár.
– Ez semmi. Ha propángázpalackot etetek velük, lángot böfögnek fel.


Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Csüt. Okt. 22, 2020 3:50 pm-kor volt itt.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chat
Legutóbbi témák
» kecskekakadu
Alvin és Mohamed Icon_minitimeby Orákulum Csüt. Okt. 22, 2020 8:41 pm

» teszt ide is
Alvin és Mohamed Icon_minitimeby Lil Szer. Okt. 21, 2020 3:45 pm

» leírások, egyebek
Alvin és Mohamed Icon_minitimeby Orákulum Szer. Márc. 25, 2020 1:30 am

» Hirdetés?
Alvin és Mohamed Icon_minitimeby Orákulum Kedd Márc. 24, 2020 4:31 am

» tesztmenet
Alvin és Mohamed Icon_minitimeby Lil Csüt. Márc. 19, 2020 9:28 pm

» Sablon dolgok
Alvin és Mohamed Icon_minitimeby Lil Hétf. Aug. 19, 2019 11:28 am

» Hirdetés?
Alvin és Mohamed Icon_minitimeby Orákulum Szomb. Május 04, 2019 10:13 pm

» Reagkódok Octobernek
Alvin és Mohamed Icon_minitimeby Orákulum Hétf. Jún. 11, 2018 11:29 pm

Top posters
Orákulum
Alvin és Mohamed Vote_lcapAlvin és Mohamed Voting_barAlvin és Mohamed Vote_rcap 
Lil
Alvin és Mohamed Vote_lcapAlvin és Mohamed Voting_barAlvin és Mohamed Vote_rcap 
Octi
Alvin és Mohamed Vote_lcapAlvin és Mohamed Voting_barAlvin és Mohamed Vote_rcap 
Veronica Alexis Thorne
Alvin és Mohamed Vote_lcapAlvin és Mohamed Voting_barAlvin és Mohamed Vote_rcap 
Leith Angela Jacinth
Alvin és Mohamed Vote_lcapAlvin és Mohamed Voting_barAlvin és Mohamed Vote_rcap 
Sienna Carolyn Evalyn
Alvin és Mohamed Vote_lcapAlvin és Mohamed Voting_barAlvin és Mohamed Vote_rcap 
Kaitlin Cristal Elsa
Alvin és Mohamed Vote_lcapAlvin és Mohamed Voting_barAlvin és Mohamed Vote_rcap 
Avis Ellie Kaitlin
Alvin és Mohamed Vote_lcapAlvin és Mohamed Voting_barAlvin és Mohamed Vote_rcap 
Genie Virginia Regana
Alvin és Mohamed Vote_lcapAlvin és Mohamed Voting_barAlvin és Mohamed Vote_rcap 
Carey Lexie Phemie
Alvin és Mohamed Vote_lcapAlvin és Mohamed Voting_barAlvin és Mohamed Vote_rcap 
Top posting users this month
multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Discord
Discord
Regisztrálj az oldalra

Megosztás
 

 Alvin és Mohamed

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Olivia Jasmin Carmella

Olivia Jasmin Carmella

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Hozzászólások száma : 1
Join date : 2016. Mar. 14.

#1TémanyitásTárgy: Alvin és Mohamed   Alvin és Mohamed Icon_minitimeHétf. Márc. 14, 2016 6:33 pm

Charlie tulajdonképp kezdte élvezni a hírnevét, mint a fickó az aranyos kislánnyal meg a két hatalmas kutyával. Amikor az embernek van egy titkos élete, önkéntelenül is örül egy kis nyilvános figyelemnek. És Charlie örült is, míg egy nap a Russian Hill egy kis utcájában meg nem állította őket egy szakállas férfi hosszú pamutkaftánban és szőtt kalapban. Sophie már elég idős volt, hogy bírja a sétát a saját lábán, bár Charlie azért vitt magával kengurut, hogy felvehesse, ha elfárad (noha leginkább felültette Alvin vagy Mohamed hátára).
A szakállas kicsit túl közel ment el Sophie mellett, és Mohamed morogván odaállt közéjük.
– Mohamed, vissza! – szólt rá Charlie. Kiderült, hogy a pokolfajzatokat igenis be lehet tanítani, főleg ha olyat parancsol nekik az ember, amit amúgy is tenni akarnak. („Egyél, Alvin! Jófiú! Most kakálj! Ügyes!”)
– Miért hívja Mohamednek? – kérdezte a szakállas.
– Mert ez a neve.
– Nem lett volna szabad Mohamednek nevezni.
– Nem én neveztem Mohamednek. Már az volt a neve, amikor kaptam. Rajta volt a nyakörvén.
– Istenkáromlás Mohamednek nevezni egy kutyát.
– Próbáltam más nevet, de nem hallgatott rá. Nézze. Steve, mard meg a bácsi lábát! Látja? Semmi. Ingmar, harapd le a lábát! Semmi. Ennyi erővel fársziul is beszélhetnék. Érti, mire célzok?
– Én pedig Jézusnak neveztem a kutyámat, ehhez mit szól?
– Hát sajnálom, nem tudtam, hogy elvesztette a kutyáját.
– Nem vesztettem el.
– Nem? Tele van a város olyan röplapokkal, hogy „Megtalálta Jézust?” Akkor az biztos egy másik Jézus nevű kutya. Kínált jutalmat? Tudja, az segít. – Charlie újabban azt vette észre magán, hogy nem tudja nem szívatni az embereket, főleg ha azok nem hajlandók nem hülyén viselkedni.
– Nincs Jézus nevű kutyám, és ez azért nem zavarja magát, mert maga istentelen pogány!
– Nyugodtan nevezze akárminek a kutyáját, engem nem zavar. De amúgy igen, istentelen pogány vagyok. Legalábbis legutóbb így szavaztam – vigyorgott a férfira.
– Halál a pogányra! Halál a pogányra! – reagált a szakállas Charlie ellenállhatatlan bájára. Körbe-körbe táncolt, az öklét a halálkereskedő arcába rázva, ami annyira megijesztette Sophie-t, hogy a szemét eltakarva sírva fakadt.
– Elég, megijeszti a lányomat!
– Halál a pogányra! Halál a pogányra!
Mohamed és Alvin gyorsan megunták a táncot, leültek és várták a parancsot, hogy megehessék a hálóinges férfit.
– Komolyan mondom. Hagyja abba! – Charlie feszengve körülnézett, de nem volt senki az utcán.
– Halál a pogányra! Halál a pogányra! – kántálta Szakáll.
– Látta, hogy mekkora kutyák ezek, Mohamed?
– Halál a… Hé, honnét tudta, hogy Mohamednek hívnak? Mindegy. Nem érdekes. Halál a pogányra! Halál a…
– Hű, maga aztán bátor, ő viszont kislány, megijedt, úgyhogy most már hagyja abba!
– Halál a pogányra! Halál a pogányra!
– Cica! – vette el kezét szeme elől Sophie és mutatott a férfira.
– Jaj, kicsim – sóhajtott Charlie. – Megegyeztünk, hogy ezt nem csináljuk.
Charlie vállára ültette Sophie-t és továbbmentek, elvezetve a két pokolfajzatot a halott szakállas férfitól, aki békés kupacban feküdt a járdán. A férfi kis szőtt kalapját a zsebébe gyűrte. Vörösen izzott. (Furcsa mód a szakállas neve csak másnap jelenik majd meg Charlie naptárában.)
– Látod, milyen fontos a humorérzék? – nézett fel Charlie, pofát vágva a lányára.
– Buta apu – mondta Sophie.


Később Charlie-nak lelkiismeret-furdalása támadt, amiért a lánya a „cica” szót fegyverként használja, s úgy érezte, egy jó apa megpróbálna jelentést adni az átélteknek, valami tanulságot levonni, ezért leültette Sophie-t két plüssmacival, pár csésze láthatatlan teával, egy tálca képzeletbeli sütivel, a két pokolbéli ebbel, és megejtette az első meghitt, apalánya beszélgetést.
– Kicsim, ugye, érted, apu miért mondta, hogy sose csináld többé azt? Hogy az emberek miért nem tudhatják, mire vagy képes?
– Mert mások vagyunk?
– Úgy van, mert mások vagyunk. – Ő a legokosabb, legszebb lány a világon. – És tudod, miért vagyunk mások?
– Mert kínaiak vagyunk, és a fehér ördögökben nem lehet bízni?
– Nem, nem mert kínaiak vagyunk.
– Mert oroszok vagyunk, és a szívünk tele bánattal?
– Nem, nincs bánat a szívünkben.
– Mert erősek vagyunk, mint medve?
– Igen, bogaram, azért. Mások vagyunk, mert erősek vagyunk, mint medve.
– Tudtam. Kérsz még teát, apu?
– Igen, kérek szépen, Sophie.
Vissza az elejére Go down
 

Alvin és Mohamed

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alkonyvölgy :: ∷ Játéktér - alternatív valóságok ∷ :: mi lenne, ha...-